P L A N       K O L Ę D Y

       Kolędę rozpoczynamy od początkowych numerów na danej ulicy

 

2 stycznia 2019r.           Środa      godz. 16.00
1. ul. Jastrzębia, Grochowa, Sokoła, 3 Maja 40 – 48, 85, 89, 91
2. ul. Kochanowskiego
3. ul. 3 Maja 50-62 /za torami /, Mokra /w Mosinie/, Wodna 23a,b,c,
4. ul. Wieniawskiego, Matejki /w Mosinie/

 

3 stycznia 2019r.          Czwartek      godz. 16.00
1. ul. Cedrowa, Obsta, Różańskiego,
2. ul. Czarna, Wspólna /nieparzyste/, Kopernika /w Mosinie/
3. ul. Wspólna /parzyste/
4. ul. Moniuszki, Solskiego /w Puszczykowie/

4 stycznia 2019r.           Piątek   godz. 16.00
1. ul. Kościuszki 2, 1-5, Prusa, Matejki /nieparzyste/, Wyspiańskiego
2. ul. Kościuszki 4-10, 7-11, Matejki /parzyste/
3. ul. Chopina /od ul. Czajkowskiego/

4. ul. Chopina 9a,15,16,17,17a,66,67, Czajkowskiego, Nowowiejskiego,

        Moniuszki, Studzienna, Paderewskiego /w Mosinie/


5 stycznia 2019r.             Sobota       godz. 15.00
1. ul. Wodna  8-48a
2. ul. Wodna 25-51
3. ul. Wodna 53-99

4. ul. Mazurska, Grunwaldzka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7 stycznia 2019r.            Poniedziałek godz: 16,00

1. ul. Dworcowa 1-25 / po obu stronach /

2. ul. Dworcowa  29 B – 63 C

3. ul. Dworcowa 18 – 44, Helska

4. ul. Dworcowa 46-76, Graniczna

 

8 stycznia 2019r.             Wtorek godz: 16,00

1. ul. Dworcowa  67

2. ul. Dworcowa 69-105

3. ul. Bałtycka

4. ul. Pomorska

 

9 stycznia 2019r.             Środa godz: 16,00

1. ul. Gajowa, Odskok

2. ul. Leśna / parzyste /

3. ul. Leśna / nieparzyste /

4. ul. Wawrzyniaka, Łukaszewicza

 

10 stycznia 2019r.             Czwartek godz: 16,00

1. ul. Jackowskiego / parzyste /

2. ul. Jackowskiego / nieparzyste /

3. ul. Gwarna

4. ul. Zaułek, Reja

 

11 stycznia 2019r.             Piątek godz: 16,00

1. ul. Libelta / parzysta/

2. ul. Libelta / nieparzyste /

3. ul. Żupańskiego

4. ul. Kosińskiego

                                      

12 stycznia 2019r.             Sobota godz: 15,00

1. ul. Langego

2. ul. Kopernika / parzyste /, Piesza 4, Chrobrego

3. ul. Kopernika / nieparzyste /, Piesza 1,2,3,

4. ul. Pułaskiego, Kasztanowa, Marcinkowskiego

 

godz. 10,00  Blok przy szpital – po uprzednim zgłoszeniu rodziny u Kapelana Szpitala  

                    lub w biurze parafialnym

 

-------------------------------------------------------------------------------------------   

 

14 stycznia 2019r.            Poniedziałek godz: 16,00

1. ul. Kasprowicza /od nr 15/, Andersonów

2. ul. Kasprowicza po obu stronach do nr.18a

3. ul. Wiązowa, Brzozowa

4. ul. Śląska

 

15 stycznia 2019r.           Wtorek godz: 16,00

1. ul. 3 Maja / parzyste /

2. ul. 3 Maja 1-39

3. ul. 3 Maja 41 – 75

4. ul. Norwida

 

16 stycznia 2019r.          Środa godz: 16,00

1. ul. Nowowiejskiego, Nowe Osiedle

2. ul. Środkowa, Niepodległości / nieparzyste /

3. ul. Niepodległości / parzyste /

4. ul. Nizinna, Nowe Osiedle 11,16,16a,20

 

17 stycznia 2019r.             Czwartek godz: 16,00

1. ul. Kosynierów 39-65

2. ul. Kosynierów  1- 5, 2a - 32

3. ul. Kosynierów  7 - 37

4. ul. Kraszewskiego 2, 4, 1-9, Konopnickiej, Radosna

 

18  stycznia 2019r.             Piątek godz: 16,00

1. ul. Niezłomnych 1-29

2. ul. Niezłomnych  2-28

3. ul. Niezłomnych  31 - 59

4. ul. Niezłomnych 30 - 56

 

19 stycznia 2019r.                Sobota godz: 15,00

1. ul. Narcyzowa, Fiołkowa, Kraszewskiego /pozostałe nr bez Hotelu/                                                                                            

2. ul. Dąbrowskiego

3. ul. Bema

4. ul. Berwińskiego

 

godz:  10,00 – Blok przy szpital – po uprzednim zgłoszeniu rodziny u Kapelana

                        Szpitala lub w biurze parafialnym

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 stycznia  2019r.          Poniedziałek  godz: 16,00

1. ul. Nadwarciańska 1,3,2 – 26a

2. ul. Nadwarciańska 28-64, 5-19

3. ul. Nadwarciańska 31, 33, 35, 74, Tulipanowa, Słowicza

 

22 stycznia 2019r.                  Wtorek godz: 16,00

1. Niwka Stara 1-6, 18-38a, Jaskółcza

2. Niwka Stara 8a-16

3. ul. Reymonta

 

23 stycznia 2019r.                 Środa godz: 16,00

1. ul. Słowackiego, Fiedlera 5-20

2. ul. Fiedlera 1-3, Spokojna

3. ul. Mickiewicza

 

24 stycznia 2019r.                Czwartek godz: 16,00

1. ul. C. Ratajskiego

2. Rodziny zgłoszone, które nie mogły przyjąć Duszpasterzy w wyznaczonym terminie

 

                       


                                         KONIEC    KOLĘDY